Lenka KREJZOVÁ

13 let praxe v oblasti financí. Za úspěch ve své kariéře považuji otevření vlastní kanceláře v centru Břeclavi, kde se společně s kolegou z týmu, Petrem Sikorou, snažíme vytvářet pro naše klienty nejenom zázemí, ale především komplexní portfolio služeb z oblasti financí. Naším krédem je spokojený klient a budování dlouhodobých vztahů s nimi. Díky H-ONE jsem začala úspěšně podnikat, rozvíjet svoji kariéru, ale především budovat silné a kvalitní vztahy s klienty, kteří jsou pro nás prioritou. Jsem velmi ráda, že mohu být součástí naší firmy H-ONE.

Motto:
„Jsou obchodníci, kteří se velmi namáhají, aby zvýšili svůj zisk. Měli by mnohem větší úspěch, kdyby se namáhali také přemýšlením, jak zvýšit zisky svých obchodních přátel a vydělávat s nimi. Z obchodu, který přináší prospěch jen nám, se vyklube nakonec ztráta i pro nás“ Tomáš Baťa“

Můžeme pomoci?

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!

Semináře Já osobnost byly pro mě jednoznačně velkým zážitkem. Byl to současně osobní i profesní posun v kariéře. Kdo ještě váhá, zda se přihlásit a absolvovat, rozhodně doporučuji jít do toho. Čekám na další nové semináře.

Lenka Krejzová