Olga KUPKOVÁ

Jsem důkazem pravdivosti rčení “Nikdy neříkej NIKDY”. Nikdy jsem nechtěla být obchodníkem, nikdy mě nezajímal svět financí.

Mou profesí byla obchodní administrativa a dispečink dopravy. Tady jsem mohla uplatnit své logické myšlení, pečlivost a trpělivost.

Pak jsem ale dostala možnost se o světě rodinných financí dozvědět více a pochopila jsem, že svým nevědomím jsem se připravila o spoustu peněz. Zjistila jsem, že stejně tak to má 80 % mých kamarádů a známých.

A jak to dopadlo? Už od roku 2015 pomáhám těm, kteří o to stojí, zorientovat se ve „Španělské finanční vesnici“ a pochopit, že peníze mohou pracovat především pro ně. Nakombinuji nejlepší možnosti řešení a s každým spokojeným klientem roste má jistota, že tato práce má smysl a rozhodnutí překonat své NIKDY bylo jedním z nejlepších v mém životě.

Můžeme pomoci?

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!

Semináře Já osobnost byly pro mě jednoznačně velkým zážitkem. Byl to současně osobní i profesní posun v kariéře. Kdo ještě váhá, zda se přihlásit a absolvovat, rozhodně doporučuji jít do toho. Čekám na další nové semináře.

Lenka Krejzová

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!