Petra ŠAGÁTOVÁ

Ve finančním zprostředkování se pohybuji již pátým rokem. Žiju ve městě Podivín, ale přijedu za vámi kamkoliv bude potřeba. 

Jsem mladá ambiciózní maminka krásné holčičky, kterou nadevše miluji. Dokážu však skvěle skloubit mateřství s vlastním podnikáním, dále se vzdělávat, rozvíjet. I při péči o moji dceru si vše zorganizuji tak, abych mohla podnikat a nemusela být závislá jen na rodičovském příspěvku od státu. 

Ráda vám pomohu s vyřízením hypotéky, refinancováním vašich stávajících úvěrů, pojištěním vaší nemovitosti nebo vašeho plechového miláčka. Můžeme spolu také konzultovat a realizovat vaše finanční zajištění na stáří a správné nastavení vašeho životního pojištění. V neposlední řadě se spolu můžeme podívat na vývoj cen zlata nebo investic a vy už se rozhodnete, která oblast je vám bližší. Jsem pracující žena-matka, pro kterou je velmi důležitá spokojenost a harmonie ve vlastní rodině, ale také v rodinách mých klientů. 

Životní motto: ,,V životě má člověk pouze dvě životní příležitosti. Bohužel nikdy nevíte, která je právě ta druhá. Je třeba se chopit každé, co když je to ta poslední.”

Ráda budu inspirací nejenom pro mladé maminky, které mají chuť podnikat, ale i pro všechny, kteří chtějí řešit otázku vlastních financí.

Můžeme pomoci?

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!

Semináře Já osobnost byly pro mě jednoznačně velkým zážitkem. Byl to současně osobní i profesní posun v kariéře. Kdo ještě váhá, zda se přihlásit a absolvovat, rozhodně doporučuji jít do toho. Čekám na další nové semináře.

Lenka Krejzová

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!