Miloslava VÁPENIKOVÁ

Miloslava VÁPENÍKOVÁ

V r. 2011 jsem se účastnila vzdělávacího semináře. Ten mě natolik oslovil a otevřel mi oči, že jsem radikálně změnila přístup k financím. Nejprve revize proběhla v rodinných financích, poté i u mých přátel, kamarádů a postupně i nových klientů.  Připadalo mi nefér si zajímavé informace nechávat jen pro sebe.  Oboru finančnictví se na profesionální úrovni věnuji již 10 let. 

Mojí doménou jsou především hypotéky, úvěry, investice, životní pojištění a pojištění majetku, kde jsem se vyprofilovala až na pozici specialisty.

Se svými klienty vyřeším hypotéku i refinancování od A-Z. Neustále sleduji vývoj na trhu úrokových sazeb, abych v rámci rodinných úspor nabídla klientovi tu nejvhodnější dobu pro refinancování jeho úvěru. Pomohu při řešení pojistných událostí i v rámci nestandardních finančních situací rodiny.  I takový přístup je pro mě známkou profesionality, čehož si klienti velmi cení. 

 

Životní motto: „Pomáhat lidem s úsporou v rodině včetně zajímavého zhodnocení jejich úspor.“

Můžeme pomoci?

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!

Semináře Já osobnost byly pro mě jednoznačně velkým zážitkem. Byl to současně osobní i profesní posun v kariéře. Kdo ještě váhá, zda se přihlásit a absolvovat, rozhodně doporučuji jít do toho. Čekám na další nové semináře.

Lenka Krejzová

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!