Lenka Janulíková

Byl žil…, takto originálně začíná vyprávět pohádky má dcera, ale já zkusím začít jinak. Kdysi dávno, skoro před čtvrt stoletím, mě oslovil jeden známý a pozval mě na vzdělávací seminář o financích. Tehdy mě to vůbec nezajímalo, měla jsem po maturitě a jazykové škole a byla věčně s hlavou v oblacích, kdy svět kolem mě byly jen samé večírky, koncerty a bezstarostné jízdy. Nějaký „svět financí“ nebyl v té době v pořadníku.

Roky plynuly a za tu dobu se mě snažilo „pozvat na kafe a zrevidovat mi smlouvy“ několik známých i neznámých, bezúspěšně. V podstatě nebylo ani co revidovat, měla jsem uzavřené pouze penzijko. Životní pojištění jsem odmítala. Jsem mladá, nic se mi nestane, proč dávat peníze jen tak do vzduchoprázdna?

Na základní seminář o financích jsem se nakonec dostala, až o hooodně let později. V té době jsem byla už maminkou dvouleté dcery. Tam jsem tehdy pochopila, jak je důležité mít znalosti o světě financí a pojištění. Tehdy mnou tolik zatracované životní pojištění už najednou nebylo tak nezajímavé. Udělala jsem ho sobě a hlavně dceři. A jak jsem byla ráda, že ho dcera má! Ve školce měla tehdy úraz, který si vyžádal zákrok při celkové anestezii a hospitalizaci v nemocnici.

Teď už vím, že všichni ti známí a neznámí zprostředkovatelé, kteří se mě snažili oslovit a možná i svět financí přiblížit, nevzbuzovali ve mně důvěru, nějak jsem z nich cítila nepoctivost a to, že mě tlačí někam, kam vlastně ani nechci. Uvědomila jsem si, že zprostředkovatelů je opravdu hodně, ale dobrých obchodních poradců je jak šafránu. Mezi mnou, jako klientem, a mým finančním poradcem musí fungovat naprostá otevřenost, plná důvěra a vzájemný respekt, abychom společně dokázali nastavit rodinné finance přesně tak, jak je potřeba.

Životní pojištění Vám nesjednám, nedoporučím, jak a kam správně zainvestovat peníze. Naše společnost H-ONE disponuje profesionálními obchodními poradci s mnohaletými zkušenosti a praxí, kteří vám přesně v duchu etických zásad a lidských hodnot připraví tu nejvhodnější produktovou nabídku právě pro vás tak, aby odrážela nejenom vaši aktuální finanční situaci, ale i požadavky, vaše potřeby a cíle do budoucna. Aby měli obchodníci to nejlepší zázemí, o to se postaráme s kolegyněmi na centrále zase my. 

Můžeme pomoci?

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!

Semináře Já osobnost byly pro mě jednoznačně velkým zážitkem. Byl to současně osobní i profesní posun v kariéře. Kdo ještě váhá, zda se přihlásit a absolvovat, rozhodně doporučuji jít do toho. Čekám na další nové semináře.

Lenka Krejzová

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!