Energie

energie-úspora-šetření-hone-dodavatele-energií-elektráren

Za energie platíme ročně peníze, které dokážou pořádně zahýbat s rodinným rozpočtem.

Tak proč by tomu mělo být i nadále? Peníze, které se Vám podaří ušetřit právě na energiích, můžete využít pro vaši rodinu, ať už v podobě dovolené, zážitku, spoření pro děti či jakkoliv jinak.

Víte, že podle veřejného průzkumu až 47 % domácností uvažuje o změně dodavatele energií? K procesu změny dodavatele se však již odhodlá jen nepatrná část. Většinu odradí náročný administrativní proces spojený se změnou dodavatele.

S námi se však změny dodavatele nemusíte obávat. Vše s původním dodavatelem vyřídíme za vás a ušetříme vás nepříjemných telefonátů od dodavatelů.

Prodej energií zprostředkováváme jako registrovaný zprostředkovatel Energetického regulačního úřadu. Případné spory mezi H-ONE home s.r.o. a klientem lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě klient – zákazník může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Energetický regulační úřad (https://www.eru.cz/). V jiném případě budou spory řešeny výhradně podle práva České republiky a budou řešeny příslušnými soudy České republiky.

Můžeme pomoci?

Chci vědět jak ušetřit peníze z toho, co běžně platím!

Chcete vědět více o chytrém využívání energií ve vaší domácnosti?